Home Resultaten
Facebook Page Twitter
Resultaten
Geschreven door Eli   
Plaats Resultaat Type
Evere 3e Run
Evere 2e Run
Evere 3e Run
NOH 3e Run
Geel 3e Run
Melsbroek 4e Run
BeMC La Roche 3e XCM
BeMC La Roche 29e XCM
CityMTB Rotterdam 2e XCE
CityMTB Rotterdam 3e XCC
Peutie 2e Run
CityMTB Antwerpen 1e XCE
CityMTB Antwerpen 4e XCC
Peutie 1e Run
ATB Geel 3e XCO
Herentals 15e Duathlon
Geel Larum Peloton Road
CityMTB Roosendaal 1e XCE
CityMTB Roosendaal 3e XCC
CityMTB Waregem 2e XCE
CityMTB Waregem 4e XCC
Evere 2e Run
CityMTB Gent 1e XCE
Elsenborn 6e XCO
Kleine Brogel 30e Road
Peutie 1e Run
VDN Viersel 4e XCO
CityMTB Utrecht 1e XCE
Evere 2e Run
VDN Arendonk 3e XCO
Lichtaart 11e Duathlon
Evere 2e Run
NOH 1e Run
CityMTB Eindklassement 1e XCE
Golden Spike Eindklassement 1e Run
2013
Wedstrijd Type Resultaat
WTK Helchteren XC 3e
GP Malle XC 2e
RunBikeRun Geel Duathlon 6e
Wallonia Cup Ottignies XC 3e
BK Militairen Koksijde XC 6e
Flanders Cup Pepingen XC 10e
6u Holsbeel Solo Endurance 1e
Chrono Lieurnieux MXC 5e
Le Gailly Eupen RUN 15e
Cimes de Waimes MXC 89e
XC Meerhout XC 3e
BK MXC La Reid MXC 6e
Mol Rauw ROAD Peloton
GP Antwerpen XC DNF
City Mountainbike Antwerpen XCE 1e
XC Dessel XC 3e
NRW Pracht XC 1e
XC Geel XC 3e
Flanders Cup Paal XC 8e
Chrono Lommel MXC 13e
Geel Larum ROAD 4e
Natourcriterium Herentals ROAD Peloton
City Mountainbike Roosendaal XCE 1e
City Mountainbike Roosendaal XC 1e
City Mountainbike Kortrijk XCE 2e
City Mountainbike Kortrijk XC 1e
XC Olen XC 9e
City Mountainbike Waregem XCE 1e
City Mountainbike Waregem XC 2e
Dessel Witgoor ROAD DNF
GP Beringen XC 10e
Flanders Cup Langdorp XC 13e
City Mountainbike Gent UCI XCE 5e
City Mountainbike Gent XCE 1e
City Mountainbike Gent XC 1e
City Mountainbike Eindklassement XCE 1e
10u Grobbendonk Endurance 4e

2011

Datum

Wedstrijd

Type

Resultaat

22/jan

Zonhoven

Duathlon

8e

5/feb

Halle Zoersel

6h race

6e

12/feb

Bolderberg

Duathlon

2e

13/mrt

Geel

Duathlon

5e

13/mrt

Geel

Duathlon

Geels Kampioen

20/mrt

Sart Tilman

MXC

17e

27/mrt

Pepingen FC

XC

3e

17/apr

Tangisart

MXC

6e

6/mei

Mol Galbergen 8 km

Run

2e

8/mei

Antwerpen GP

XC

6e

8/mei

Antwerpen GP PK

XC

3e

14/mei

Stoumont GP

XC

5e

28/mei

Geels Kamp CYC

Road

3e

29/mei

Moerbeke Waas

XC

3e

2/jun

Gailly Eupen

Run

1e

3/jun

Averbode GP

XC

3e

13/jun

La reid

MXC

3e

18/jun

Boom GP

XC

3e

25/jun

Dwars door Geel 10k

Run

8e

26/jun

Paal FC

XC

2e

2/jul

Sankt Vith GP

XC

7e

9/jul

Geraardsbergen GP

XC

14e

9/jul

Eindklassement GP

XC

3e

10/jul

EK Pracht Germany

XC

1e

16/jul

BK Halle

XC

DNF

27/jul

Larum

Road

2e

31/jul

Eksel FC

XC

4e

7/aug

Kessel FC

XC

3e

14/aug

Bataille des Ardennes

MXC

2e

28/aug

Langdorp FC

XC

10e

4/sep

Lille

XC

1e

10/sep

Geel Bel

Road

33e

18/sep

FC Beringen

XC

5e

18/sep

Eindklassement FC

XC

4e

22/sep

BK Militairen

XC

9e

24/sep

BeNeLux Kampioenschap

XC

2e

9/okt

BK marathon

MXC

16e

2010

Datum

Wedstrijd

Type

Resultaat

17/jan

Zonhoven

Duathlon

5e

6/feb

Bolderberg

XC

40e

6/feb

Bolderberg

Duathlon

15e

14/mrt

RBR Geel

Duathlon

3e

14/mrt

RBR Geel

Duathlon

Geels Winterduathlon Kampioen

21/mrt

Sart Tilman

MXC

25e

25/apr

Antwerp 10 Miles

Run

79e

1/mei

Houffalize WC

XC

5e

8/mei

Antwerp GP

XC

5e

8/mei

Antwerp GP

XC

2e Proviciaal Kampioenschap

12/mei

Gailly

Run

13e

13/mei

Cimes de Waimes MXC

MXC

86e

24/mei

Theux Ardennes Trophy

MXC

8e

28/mei

Run&Bike Sart Tilman

Run&Bike

1e

30/mei

Moerbeke

XC

3e

3/jun

Beskidy Day1

MXC

20e

4/jun

Beskidy Day2

MXC

30e

5/jun

Beskidy Day3

MXC

33e

6/jun

Beskidy Day4

MXC

24e

6/jun

Beskidy klassement

MXC

28e

13/jun

Raid Hautes Fagnes

MXC

5e/1e sen

19/jun

Averbode GP

XC

7e

25/jun

BK MIL CYC

ROAD

15e

26/jun

Dwars door Geel 10K

Run

10e

11/jul

EK Pracht Duitsland

XC

1e (Open Europees kamp)

17/jul

BK Malmedy

XC

6e

1/aug

4 u Lokeren

XC

2e

15/aug

Trans Schwarzwald

MXC

60e/32e

16/aug

Trans Schwarzwald

MXC

43e/23e

17/aug

Trans Schwarzwald

MXC

59e/31e

18/aug

Trans Schwarzwald

MXC

71e/36e

19/aug

Trans Schwarzwald

MXC

33e/18e

20/aug

Trans Schwarzwald

MXC

45e/26e

21/aug

Trans Schwarzwald

MXC

50e/28e

Trans Schwarzwald Klassement

MXC

50e/27e

28/aug

Sixxx Race Langdorp

6H Race

1e

17/sep

2Hr Endurance Roccourt

2H race

2e

19/sep

Hollange 65 k

MXC

1e

25/sep

BK MXC Beringen

MXC

6e

3/okt

LMTB Reppel

XC

30e

8/okt

Roc Marathon Fréjus

MXC

119e

5/nov

International NATO Cross

Run

1e CAT A(3e scr)

7/nov

LMTB Lommel

XC

6e

14/nov

LMTB Meerhout

XC

1e

15/dec

BK Cross MIL

Run

70e

2009

DATUM

WEDSTRIJD

UITSLAG

14-feb

XC Bolderberg

9e

14-feb

Duathlon Bolderberg

9e

08-mrt

Duathlon Geel

11e

10-mrt

Massacross Jambes

1e

22-mrt

Sart Tilman

57e

13-apr

AS adventure Bike

6e

13-apr

AS adventure Run

10e

13-apr

AS adventure Combiné

3e

19-apr

La trace d' Hez

DNF

26-apr

EBBT Pont

58e

20-mei

Le Gailly

7e

21-mei

Cimes de Waimes

311e

01-jun

Ardennes Trophy

13e

05-jun

RBR Genk

1e

06-jun

Hagelandse Chrono

15e

11-jun

Mil. Kamp.

12e

14-jun

Raid des Hautes Fagnes

9e/2e sen

05-jul

Lommel Kattenbos

2e

12-jul

Bolland

5e

19-jul

BK XC

DNF

09-aug

Bataille des Ardennes

2e

16-aug

Marathon Liernieux

5e

30-aug

FC Langdorp

28e

06-sep

Lille OPEN

10e

13-sep

Mostentriathlon

5e

04-okt

LMTB Reppel

19e/13e el

11-okt

WTK Teunenberg Olen

6e

18-okt

LMTB Maasmechelen

2e/2e el

25-okt

LMTB Reppel

4e/2e el

01-nov

LMTB Eksel

4e/ 3e el

06-nov

NATO cross Geilenkirchen

2e/ 1e sen

08-nov

VDN Strijbeek

1e

11-nov

LMTB Achel

4e/ 3e el

15-nov

LMtb Meerhout

11e/ 8e el

29-nov

LMTB Lommel

9e

29-nov

LMTB Eindklassement

3e

16-dec

Cross Schaffen Mil

76 van 1047

2008

DATUM

WEDSTRIJD

TYPE

PLAATS

UITSLAG

04-dec

Kazerne Massacross

Lopen

Saffraanberg

1e

30-nov

LMTB

XC

Eindklassement

1e elite // 1e scratch

30-nov

LMTB

XC

Lommel

DNF

23-nov

LMTB

XC

Reppel

3e elite // 4e scratch

16-nov

LMTB

XC

Achel

2e elite // 2e scratch

11-nov

LMTB

XC

Eksel

1e elite // 1e scratch

09-nov

VDN

XC

Strijbeek

1e

02-nov

LMTB

XC

Opitter

2e elite // 2e scratch

26-okt

LMTB

XC

Zolder

1e elite // 2e scratch

19-okt

LMTB

XC

Hamont

2e elite // 2e scratch

12-okt

LMTB

XC

Kattenbos

6e elite // 7e scratch

10-okt

Koers op rollen

Rijkevorsel

1e

05-okt

LMTB

XC

Maasmechelen

7e elite // 14e scratch

28-sep

BK

Marathon

Pecrot

61e

21-sep

Boucles d' Hollange

Marathon

Hollange

4e

07-sep

La Bastognarde

Marathon

Bastogne

10e

10-aug

Bataille des Ardennes

Marathon

Andoumont

18e

22-jun

Raid des Hautes Fagnes

Marathon

Malmedy

3e

07-jun

Hagelandse Chrono

Marathon

Langdorp

12e

01-jun

Chrono

Marathon

Biron

3e

12-mei

Ardennes Trophy

Marathon

Theux

DSQ

04-mei

La Sauviniere

Marathon

Sauvieneriere

3e

01-mei

Les Cimes de Waimes

Marathon

Waimes

33e

27-apr

EBBT

Marathon

Pont

5e

20-apr

BK studenten

XC

Houffalize

7e

30-mrt

6 heures Esterel

Estaffette

Saint Raphael France

3e

24-mrt

TNF Challenge

XC

Brasschaat

2e

16-mrt

Sart Tilman

Marathon

Sart Tilman

2e

09-mrt

RBR Geel

Duathlon

Geel

25e

01-mrt

Bolderberg

XC

Bolderberg

DNF

03-feb

Geelse Kajakjogging

Lopen

Geel

11e

2007

U23

Scratch

16-dec

LMTB

Eindklassement

1e

1e

16-dec

LMTB

Lommel Kattenbos

1e

2e

09-dec

VDN

Eindklassement

1e

1e

09-dec

VDN

Mosten Meer

1e

2e

02-dec

LMTB

Hechtel Eksel

2e

4e

25-nov

LMTB

Lommel

1e

1e

18-nov

VDN

Mosten Meer

1e

1e

17-nov

Koers op rollen

minderhout

1e

2e

11-nov

LMTB

Opitter

1e

1e

04-nov

VDN

Strijbeek Nl

1e

2e

28-okt

LMTB

Zolder

1e

2e

14-okt

BK marathon

Eisden Nl

7e

16e

07-okt

LMTB

Opglabeek

2e

4e

06-okt

Duathlon

Kessel

2e

9e

30-sep

LMTB

Maasmechelen

2e

3e

23-sep

marathon

Boucle de Hollange

2e

6e

22-sep

wegwedstrijd

Kasterlee

peloton

16-sep

EBBT

Weywertz

2e

3e

15-sep

Flanders Cup

Eindklassement

4e

15-sep

Flanders Cup

Heuvelland

12e

22e

08-sep

Triathlon

Mosten Meer

1e

1e

02-sep

marathon

La Bastognarde

1e

1e

26-aug

Flanders Cup

Langdorp

9e

20e

12-aug

marathon

WK Verviers

2e

9e

05-aug

wegwedstrijd

Geel

DNF

22-jul

BK crosscountry

Ottignies

19e

40e

08-jul

marathon

Raid des Chantoires

1e

4e

01-jul

Flanders Cup

Vilvoorde

13e

26e

24-jun

Flanders Cup

Kessel

10e

26e

09-jun

Chrono

Langdorp

1e

4e

17-mei

Chrono

Cimes de Waimes

3e

17e

06-mei

Flanders Cup

Maasmechelen

12e

36e

21-apr

BK studenten

Houffalize

4e

5e

19-apr

ZAC

Valkenswaard

1e

1e

15-apr

Chrono

Tangissart

2e

7e

09-apr

VT4 Challenge

Genk

2e

2e

01-apr

Chrono

Olne-Spa-Olne

1e

11e

25-mrt

Flanders Cup

Zottegem

2e

9e

18-mrt

Chrono

Sart Tilman

DNF

11-mrt

Duathlon

Geel

2e

10e

11-mrt

Duathlon

Geelswinterduathlonkampioen

1e

25-feb

Beachrace

Knokke

39e

17-feb

Duathlon

Bolderberg

1e

10e

17-feb

MTB

Bolderberg

2e

6e

04-feb

Running

Geel

1e

1e

27-jan

MTB

Dessel

1e

1e

2006

2006

LMTB EINDKLASSEMENT

1e Belofte / 1e Scratch

10-dec

LMTB Lommel

2e Belofte / 3e scratch

03-dec

LMTB Hechtel

1e Belofte / 1e scratch

12-nov

LMTB Hamont

1e Belofte / 3e scratch

05-nov

Kajak Bike-Run Geel

Eli & Bart Borghs: 3e

01-nov

LMTB Opitter

2e Belofte / 3e Scratch

29-okt

LMTB Zolder

5e Belofte / 9e Scratch

22-okt

LMTB Maasmechelen

1e Belofte / 1e Scratch

15-okt

LMTB Achel

1e Belofte / 3e Scratch

01-okt

LMTB Opglabbeek

1e Belofte / 1e Scratch

24-sep

BK Verviers  104km

34e  (7e U23)

17-sep

GP Paulissen Winterslag

67e

26-aug

Ploegentijdrit Geel

10e

05-aug

Estafette Kattenbos

3e plaats

16-jul

BK Bastogne

15e Belofte (42e alg)

09-jul

BeNeLux Cup Malmedy

73e (26e Bel)

mei-juli

ZAC Valkenswaard

#1  : 2e

#2 : 2e

#3  : 3e

#5  : 7e

#6  : 7e

#7  : 5e

#8  : 7e

#9  : 4e

Eindklassement:  3e

03-jun

4 uur Endurance Overpelt

XCbikers I : 1e

23-apr

Kellerwald -Duitsland

U23: 1e (19e scrath)

17-apr

The North Face bike challenge

5e

09-apr

Pepingen

Open B:  1e

26-mrt

Duathlon Lille

10e sen (14e/202 alg)

12-mrt

RUN-BIKE-RUN Geel Bel

1e -23j (7e/148 alg)

05-mrt

Knokke-Heist beach challenge

50e sen (60e alg/502)

18-feb

Bolderbergse mtbwedstrijd

5e / 90

12-feb

Hetric Winterduathlon-Herentals

1e H-23 (9e alg)

2005

20-nov

Meer De Mosten

3e

11-nov

duathlon GROBBENDONK

1e -23j (3e scratch)

06-nov

KAJAK BIKE-RUN

4e (duo Bart Borghs)

30-okt

LMTB ZOLDER

2e Belofte

23-okt

Duathlon OLEN

3e

01-okt

Lille Poeyelheide

5e

11-sep

La Bastognarde-80

3e 1e junior

04-sep

Poeyelheide Lille

14e

15-aug

Kessel - Open

24e

06-aug

Estafette Kattenbos

5e

30-jul

open eur kamp Kluisbergen

3e (26e scratch)

17-jul

Open BK Tervuren

20e

10-jul

Bolland -90km

66e

09-jul

MALMEDY-open

10e

03-jul

Vielsalm-100km

9e

05-mei

Les Cimes de Waimes

18e sen (43e)

17-apr

Kellerwald-bikemarathon 80 km

5e(26e scratch)

13-mrt

Geelse Winterduathlon

1e -20j (15escratch)

19-feb

Bolderbergse MTBwedstrijd

12e

2004

28-nov

LMTB Maasmechelen

1e belofte

21-nov

Meer De Mosten

19e

11-nov

LMTB Opitter

3e belofte

07-nov

LMTB Overpelt

2e belofte

31-okt

LMTB Zolder

3e belofte

24-okt

Duathlon OLEN Teunenberg

10e

17-okt

LMTB Kaulille

2e belofte

16-okt

SVS Mol Zilvermeer

3e

10-okt

LMTB Achel

6e belofte

02-okt

LMTB Opglabbeek

8e

26-sep

Winterslag  open

9e

11-sep

Vulkanbike Daun

32e (89e scratch)

05-sep

Lille Poeyelheide

4e

08-aug

Bataille des Ardennes

34e

01-aug

FC Kessel  open

9e

03-jul

24 u Westerlo

7e

27-jun

Hagelandse Chronorit

4e (9e scratch)

15-jun

Kasterlee - GP De Gieterij

DNF

08-mei

Shimano FietsChallenge

13e (15e scratch)

11-apr

Langdorp open

18e

26-mrt

Run-Bike-Jump Kasterlee

3e

14-mrt

Duatlon Geel-Bel

5e duo's

14-feb

Duatlon bolderberg

11e duo's

14-feb

MTB Bolderberg

5e

2003

Kasterlee 2003

Nacht van de MTB

7e

Belgian cup

Langdorp open

25e

04-mei

Shimano Fietschallenge

29e

16-mrt

BK students+open Dilsen

5e

 

Laatste aanpassing op woensdag 17 december 2014 13:48